Menu Zamknij

Raport – styczeń i luty 2023

W styczniu jak to w styczniu – rozpędzamy się, chciałoby się powiedzieć. W styczniu praktycznie stanęliśmy – jeden z członków miał obronę pracy inżynierskiej, natomiast drugi podchodził do egzaminu FCE. Tak czy siak, obydwa zadania wykonane z sukcesem.

Spływały jeszcze odpowiedzi w sprawie wydania komunikatu (wniosek wysłany w grudniu), trochę jeszcze korespondencji z SP nr 76 w Warszawie. Odpowiedź przyszła w sprawie szkół w Przyborowie, Bydgoszczy, Płocka oraz Kielc. Odpisał również Jawornik Polski i Rzeszów.

Z naszej strony w styczniu poszedł jedynie skromny wniosek do Szczecina, Żar, Wejherowa i oczywiście nie pominęliśmy Podkowy Leśnej, która była po raz któryś przedmiotem wniosku. Tym razem kuratorium wydało zalecenia <3.

W lutym już jest o czym opowiadać, bo korespondowaliśmy ze szkołami z: Dąbrowy Górniczej, Węgier (Węgrów?), Łęczycy, Grajewa, Warszawy, Starachowic, Żar, Łodzi, Skoczowa, Cieszyna, Oleśnicy, Bierutowa, Starych Bogaczowic, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Gliwic, Pyskowic i Truskolasów (przepraszamy mieszkańców za złą odmianę).

I tak zbiorczo – ostatnio dostajemy maile z ofertami dotyczącymi kolonii. Bardzo dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani – jesteśmy za starzy:)